#با_هم_برای_خوی

#با_هم_برای_خوی

در پی زلزله اخیر شهرستان خوی بسیاری از منازل مسکونی تخریب و خسارت زیادی به اماکن مختلف و مردم آن منطقه وارد شد و در جریان آن ۸۶ روستا و ۲ شهر خوی و فیرورق با جمعیتی بالغ بر ۷۷ هزار و ۹۲۰ هزار نفر تحت تاثیر قرار گرفتند. خوی با ۳۹۰ هزار نفر جمعیت در شمال آذربایجان غربی واقع شده است.

وبسایت foriran این بار با شعار #با_هم_برای_خوی از کاربران و کسب و کارهای دیجیتال ایران دعوت می‌نماید تا به کمک هموطنان محروم و آسیب دیده مان در مناطق زلزله زده شهرستان خوی بشتابند تا کمک‌های مردمی خود را از طریق این وبسایت جمع آوری کرده و با در اختیار گذاشتن این وجوه دریافتی به جمعیت هلال احمر ایران ، هموطنان عزیزمان در منطقه خوی را یاری نمائیم.

مجموع مبالغ حمایتی

3

3

3

,

3

3

3

,

3

3

0
میلیون تومان

میلیون تومان

حامیان این پویش

جای شما اینجاست

جای شما اینجاست

جای شما اینجاست

جای شما اینجاست

جای شما اینجاست

جای شما اینجاست

حامیان حقیقی این پویش

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

ژاکت

حمایت رسانه‌ای از پویش

برای اطلاع رسانی و حمایت رسانه ای از پویش #با_هم_برای_خوی به عموم مخاطبان فضای دیجیتال و کاربران و کسب و کارهای اینترنتی ایران، می توانید بنر زیر را دانلود کرده و آن را از طریق استوری پیج اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

بنر اطلاع رسانی را دانلود کرده و همراه با لینک زیر در استوری پیج اینستاگرام‌تان (حقیقی/ حقوقی) به اشتراک گذارید. پیشاپیش از همکاری و حمایت تان صمیمانه متشکریم.

لینک:

foriran.info

حمایت مالی از پویش

 

(اطلاعات موجود در فرم برای ارائه لیست کمک های جمع آوری شده به جمعیت هلال احمر ایران می باشد و هیچ گونه استفاده دیگری نخواهند داشت.)

برای کمک مالی به پویش چنانچه شخص حقیقی(فرد) می باشید از فرم زیر گزینه حقیقی را انتخاب نموده و چنانچه شخص حقوقی (شرکت، کسب و کار، گروه و …) هستید گزینه حقوقی را انتخاب نمائید.

اشخاص حقوقی می‌توانند در صورتی که تمایل دارند لوگوی کسب و کار و یا مجوعه خود را آپلود نمایند تا به قسمت حامیان پویش اضافه گردد تا تمام اقدامات پویش #با_هم_برای_خوی آرشیوی گردد برای حفظ روزنه امید از هم‌افزایی کاربران و کسب و کارهای اینترنتی ایران در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خودشان و کمک به مردم شریف ایران و علی‌الخصوص مردم منطقه زلزله زده خوی که این درکنار هم بودنمان، از خاطر نرود.

نام رسانهکد تخفیفدرصد تخفیف
پارسینهparshemyat17.5
ایلناilhemayat18.6
رکناrohemayat14
تحلیل بازارtahemayat35
وبمسترفاwebhemayat17
دکتر فارموdrhemayat17.5
برترین‌هاbahemayat23
پلازاplhemayat24
شرقshhemayat15
فیگارfihemayat18
دستی بر ایرانdahemayat18
برناbohemayat25
ایتناithemayat23

تخفیف های رپورتاژ آگهی تسمینو

نام رسانه کد تخفیف درصد تخفیف
پارسینه parshemyat 17.5
ایلنا ilhemayat 18.6
رکنا rohemayat 14
تحلیل بازار tahemayat 35
وبمسترفا webhemayat 17
دکتر فارمو drhemayat 17.5
برترین‌ها bahemayat 23
پلازا plhemayat 24
شرق shhemayat 15
فیگار fihemayat 18
دستی بر ایران dahemayat 18
برنا bohemayat 25
ایتنا ithemayat 23